przepisy kulinarne
  
Rejestracja | Zapomniałem hasła
Serwis obiadowy – 3 porady przy wyborze

Załóżmy, ze jesteśmy już w sklepie AGD. Stoimy przed regałem z najróżniejszymi serwisami obiadowymi i… Zupełnie nie wiemy, który wybrać. Co zrobić w takiej właśnie sytuacji? Najlepszym sposobem będzie przeczytanie na spokojnie tego oto artykułu i w oparciu o wiedzę tu zdobytą – zakup takiego zestawu obiadowego, który w jak największym stopniu nas zadowoli.

Rada 1 – kup markowy zestaw obiadowy

Dlaczego mielibyśmy kupować komplety obiadowe znanych marek? Odpowiedź jest oczywista: doceniona firma jest najlepszym gwarantem jakości naszego zestawu. Wynika z tego kolejne pytanie: które więc marki zestawów obiadowych zagwarantują nam dobrą jakość? Otóż najlepszymi producentami wspomnianych produktów są: Irena, Ćmielów, Jasło, Lublana i Festa Italia.

Wyżej wymienione firmy wręcz prześcigają się w dostarczeniu swoim klientom serwisów obiadowych najwyższej jakości. Efektem ich rywalizacji jest coraz to wyższa i wyższa jakość wspomnianych produktów. Wymienione powyżej marki charakteryzują się więc doskonałym poziomem. Objawia się on zarówno w elegancji, jak i w funkcjonalności. Dobry komplet powinien poza tym cechować się wytrzymałością na wysokie temperatury.

Rada 2 – dobierz serwis obiadowy do wielkości swojej rodziny

O kolejnej radzie – większość z nas zupełnie zapomina. Efektem jest niedopasowany do nas serwis, z którego w dużej mierze nie korzystamy, lub – co gorsza – który nie zaspokaja potrzeb naszego domu. Żeby więc prawidłowo dobrać serwis obiadowy do naszych, indywidualnych potrzeb powinniśmy wziąć przede wszystkim pod uwagę wielkość naszej rodziny. Jeśli mamy wiele dzieci – potrzebować będziemy rozbudowanego zestawu talerzy.

Rada 3. Nie wybieraj między elegancją a funkcjonalnością

Wielu nabywców zestawów obiadowych opowiada notorycznie pomagającym im przy wyborze sprzedawcom, że zależy im tylko na funkcjonalności. Lub na odwrót – potrzebują oni czegoś, co dobrze nada się na prezent i stawiają jedynie na elegancję kompletu. Tym czasem marki Irena, Ćmielów, Jasło, Lublana i Festa Italia połączyły ze sobą wspomniane cechy. Nie ma więc potrzeby skupiania się na tylko jednej z nich.

Połączenie elegancji z funkcjonalnością sprowadza się to do faktu zachowania doskonałego wyglądu zestawu obiadowego – przy jednoczesnym zyskaniu takich cech jak choćby wytrzymałość na najwyższe nawet temperatury, czy możliwość mycia go w zmywarce do naczyń. Piękny, bogato ornamentowany, wykonany z najwyższej klasy porcelany serwis obiadowy świetnie sprawdzić się więc może zarówno podczas uroczystych okazji – jak i podczas codziennego jedzenia obiadów. Mniejsza funkcjonalność nie musi być już ceną za doskonały wygląd!

Podsumowanie

Przed dokonaniem wyboru zestawu obiadowego nie musimy więc analizować szeregu czynników. Zamiast tego wystarczą nam tylko te trzy, przytoczone tu rady. Warto ponadto zakupu dokonywać w dobrych sklepach internetowych takich jak Prymus AGD.Źródło: Artykuł partnera
strona główna | dodaj do ulubionych           
kontakt    regulamin