przepisy kulinarne
  
Zapomniałem hasłaRegulamin

1. Postanowienia ogólne
1.1
Każdy użytkownik decydujący się na korzystanie z serwisu godzi się z zasadami zawartymi w regulaminie i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
1.2
Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu wiąże się z interwencją redakcji poprzez zawieszenie konta użytkownika, usunięcie jego konta lub całkowitą blokadę numeru IP. W przypadku złamania regulaminu wszystkie usługi zostają zawieszone lub bezpowrotnie skasowane.
1.3
Redakcja nie jest odpowiedzialna za treści zamieszczane przez użytkowników, w szczególności za treść przepisów umieszczanych przez użytkowników bez zgody ich autora.
1.4
Redakcja zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu bez wcześniejszego powiadomienia.
2. Rejestracja
2.1
Rejestracja i korzystanie z serwisu jest bezpłatne i dostępne dla każdego użytkownika.
2.2
Użytkownicy serwisu MistrzKuchni.pl wyrażają zgodę na przechowywanie danych rejestracyjnych w systemie MistrzKuchni.pl
2.3
Login użytkownika serwisu nie może zawierać zwrotów powszechnie uznanych za obraźliwe i wulgarne.
2.4
Zmiana loginu po rejestracji nie jest możliwa. Wybrany login będzie jednocześnie częścią adresu konta e-mail jeśli użytkownik skorzysta z wybranej usługi.
2.5
Podanie adresu e-mail w polu E-MAIL jest opcjonalne i równoznaczne ze zgodą na otrzymywanie informacji reklamowych ze świata kuchni oraz powiadomienia o konkursach i ustawieniach serwisu MistrzKuchni.pl - jest to również jedyna droga do odzyskania hasła.
3. Dodawanie przepisów kulinarych
3.1
Użytkownik dodający przepis kulinarny oświadcza, że jest autorem przepisu lub posiada prawo do publikacji przepisu na łamach MistrzKuchni.pl. Srwis MistrzKuchni.pl nie ponosi odpowiedzialności za publikacje użytkowników lecz ze swojej strony dokłada wszelkich starań aby sprawdzać i sortować zamieszczaną treść.
3.2
Redakcja serwisu MistrzKuchni.pl ma prawo do usunięcia dowolnego przepisu z serwisu MistrzKuchni.pl, w szczególności jeśli jego autor lub inny użytkownik serwisu zgłosi bezprawne publikowanie przepisu w serwisie i zarząda jego natychmiastowego usunięcia.strona główna | dodaj do ulubionych           
kontakt    regulamin